Eva Solo Ruční

Doporučená ponuka Chefshop.sk

Na sklade • 1 variant3,9 €100 % • 803 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v KULINA

• Po tomto produkte som pokukovala už dlhšie. A nakoniec som ho "musela" mať, tak ako aj denne citrónovú limonádu. Fantastický design. Myslela som, že má snáď na boku nejakú preliačinu, keďže stojí "naboku", ale nie . Odšťavovač je guľatý a napriek tomu to dokáže. Značka Eva SOLO ma neprestáva udivovať svojou originalitou. Už mám nejaké tie vecičky od tej dánskej značky, budem opäť pozerať, čo kúpiť. /kúpila som 2, jeden ako darček. Teším sa, keď uvidím tie radostné oči, pri originálnom darčeku/
    • Nieto

Produkt nemá žiadne parametre.

Značka Eva Solo bola vytvorená v roku 1997 a je symbolom každodenného riadu v exkluzívnom dizajne. Hlavnými charakteristikami sú jednoduchosť, jasné línie a vysoká úžitková hodnota. Značka Eva Solo zahŕňa kategórie výrobkov Varenie, Servírovanie, Bývanie a Vonkajší priestor. S týmto funkčným lisom na citrusy, ktorého tvar jasne naznačuje jeho účel, možno citrusové plody bez námahy vylisovať. Vrúbkovaný povrch ponúka dobré uchopenie pri stláčaní plodov a úzke drážky na okraji udržia semená v lise pri vylievaní. Odšťavovač citrusov navyše vďaka svojmu tvaru zostáva vždy vo zvislej polohe. Po použití sa ľahko a rýchlo čistí. - Rýchle čistenie - Dobrá priľnavosť - Dajú sa umývať v umývačke riadu Rozmery bez obalu: Dĺžka: 8,5 cm Šírka: 8,5 cm Výška: 9,2 cm Materiál: nylon/silikón Farba: žltá Číslo výrobku výrobcu: 567613 Začnite svoj deň čerstvo vylisovanou pomarančovou alebo grapefruitovou šťavou s odšťavovačom citrusov Eva Solo žltá! Tento atraktívne vyzerajúci odšťavovač citrusov vám v okamihu pripraví pohár čerstvo vylisovanej šťavy. Protišmykový vonkajší povrch zaručuje pevné uchopenie. Lis má aj priehlbiny na vnútornej strane na zachytávanie jadierok. Lis je vhodný aj do umývačky riadu, takže je ideálny na každodenné použitie! S týmto funkčným odšťavovačom citrusových plodov, ktorého tvar jasne naznačuje jeho účel, môžete citrusové plody vylisovať bez námahy. Vrúbkovaný povrch poskytuje dobré uchopenie pri stláčaní ovocia a úzke drážky na okraji udržia semená v lise pri vylievaní. Odšťavovač citrusov navyše vďaka svojmu tvaru zostáva vždy vo zvislej polohe. Po použití sa ľahko a rýchlo čistí.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v KULINA